Katastrofë për Valon Behramin

Fundjava ishte fatale për Valon Behramin, raporton zeri.info. Ylli kosovar e ka pësuar një lëndim, i cili pritet ta lë jashtë fushave të blerta për disa javë. Gjatë ndeshjes ndërmjet Udineses dhe Atal…