Super-Strakosha shpëton Lazion

Në një moment ai ndali fillimisht goditjen e Susos e më pas edhe atë të Cutrones, por ky i fundit ishte në pozitë jashtë loje. Lazio dhe Milan po zhvillojnë gjysmëfinalen e dytë të Kupës së Italisë. T…