admin
3040 Articles0 Comments

Sadiku: Nëse luajmë si grup, ia dalim

Është pikë referimi në Kombëtare dhe padyshim mungesa e Cikalleshit bën që barra e sulmit të bjerë akoma më shumë mbi shpatullat e tij, Armando Sadiku është një nga ata që nuk di t’ju bëjë bisht përgj…

Ajeti i thotë “jo” Shqipërisë?

Albian Ajeti është transferuar ditën e djeshme te Bazeli për më shumë se tre milionë euro, ndërkohë që duket se ka marrë edhe nj ëtjetër vendim në lidhje me të ardhmen e tij. Kjo ka të bëjë me Kombëta…

Berisha flet për ndeshjen me Spanjën

Portieri i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha ka folur për ndeshjen ndaj Spanjës në kualifikimet për Kupën e Botës Berisha e pranon se do të jetë ndeshje shumë e vështirë, por shpreson se do të marri…

Iken Montella pas humbjes me Romen ?

Milani zhvilloi një ndeshje të mirë ndaj Romës, por ishin verdhekuqtë ata që triumfuan në “San Siro” 0-2. Një humbje e rëndë për Milanin pasi ekipet e kreut janë shkëputur që tani dhe objektivat janë …