admin
3564 Articles0 Comments

Eros Kuqezi

Kush është lojtari i momentit në përfaqësuese, njeriu që i fitoi zemrën Panuçit, duke u aktivizuar titullar që në premierën e tij. Karriera, jeta jashtë fushe dhe një e ardhme e sigurt Kur dy vite më …

Vetëm tre mbi Sadikun

Armando Sadiku te Kombëtarja tjetërsohet. Këtë ai e ka thënë në çdo konferencë për shtyp, e tha edhe para ndeshjes me Turqinë. Lodhja nuk ndihet, ndërkohë që motivimi është tjetër. Në sfidën e djeshme…

Roshi pranon ndryshimin De Biazi-Panuçi!

Dy asiste dhe një ndeshje super. Odise Roshi, ose ndryshe “rraketa”, dha dy pasimet e arta. “E nisëm shumë mirë, por në këtë minifazë kemi bërë një punë të mirë dhe trajneri na falënderoi, pasi jeni s…