admin
3650 Articles0 Comments

Milan largon dy lojtarë

Milan do të largojë dy lojtarë nga skuadra gjatë janarit Calciomercato.com, ka zbuluar se Milan do ta largojë nga skuadra, gjatë janarit, mesfushorin José Mauri. Kurse, Rossonerët do të largojnë edhe …

Kosova befason me trajnerin e ri

Kombëtarja e Kosovës, pasi e mbylli në vendin e fundit fushatën eliminatore të Botërorit, dhe pas largimit të trajnerit Albert Bunjaku, po mendon për trajneri e ri në krye të stolit. Presidenti i FFK-…