Igli Tare: FSHF-së i duhen emra të rinj

Igli Tare është vlerësuar sërish si një nga drejtuesit më të suksesshëm të Serisë A. Por a do të vijë ai një ditë në Tiranë për të sjellë këtë eksperiencë? Në një intervistë ekskluzive për Top Channel…

Eros Kuqezi

Kush është lojtari i momentit në përfaqësuese, njeriu që i fitoi zemrën Panuçit, duke u aktivizuar titullar që në premierën e tij. Karriera, jeta jashtë fushe dhe një e ardhme e sigurt Kur dy vite më …