Osijek, Grezda realizon sërish

Tjetër gol i Eros Grezdës me Osijekun. Pasi gjeti rrugën e rrejtës fillimisht në Europa League ndaj Lucernës dhe më pas në kampionat ku i dha fitoren skuadrës së tij në sfidën shumë të rëndësishme nda…

Barcelona shkatërron Juventusin

Barcelona e shkatërron Juventusin në “Camp Nou” Katalunasit fituan me rezultat të pastër, 3:0. Golat për Barcën i shënuan Leo Messi (2) dhe Ivan Rakitic. Golat e shënuar sonte, ishin të parët për Mess…