Edon Zhegrova zgjedh Kosovën?

Zhegrova ka pasur ftesa nga Kosova dhe Kombëtarja e Shqipërisë, por ai ka vendosur për vendin e tij të lindjes. Federata e Futbollit ka njoftuar se ylli i Genkut, Edon Zhegrova ka vendosur të luajë pë…

FIFA dënon Kosovën

Kosova është gjobitur për shkak të sjelljes së tifozëve. FIFA ka dënuar Kosovën me 4000 franga, përcjellë “Lajmi.net”. Ata gjatë ndeshjes me Ukrainën kanë përdorur mjete ndezëse. Kjo nuk është hera e …