Lemar te Arsenali në janar për 5 vjet

Në Londër te Arsenali janë të bindur se Tomas Lemar do t’i bashkohet “Topçinjve’ në merkaton e dimrit. Mediat në ishull kanë bërë me dije se dy klubet kanë rënë dakord për transferimin e yllit francez…

Laçi, makthi i Partizanit

Duro, Starova, Sormani, Juliano! Partizani e ka nisur me këta trajnerë në 4 sezonet e fundit dhe 3 prej tyre e kanë nisur kampionatin kundër Laçit. Sezoni 2014/15: Shpëtim Duro në drejtim, barazim në …