Iken Montella pas humbjes me Romen ?

Milani zhvilloi një ndeshje të mirë ndaj Romës, por ishin verdhekuqtë ata që triumfuan në “San Siro” 0-2. Një humbje e rëndë për Milanin pasi ekipet e kreut janë shkëputur që tani dhe objektivat janë …

Milan – Rijeka, formacionet zyrtare

Milani dhe Rijeka kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për grupet e Ligës së Evropës. Rossonerët janë nikoqirë të Rijekas në ndeshjen e dytë të grupit D në kuadër të grupe…

Interi gëzon Icardin

Inter do t’i ofrojë kontratë të re Mauro Icardit klauzola e të cilit do të jetë 110 milionë euro Sulmuesi i Argjentinës, Mauro Icardi, e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri në Serie A dhe për …