Interi gëzon Icardin

Inter do t’i ofrojë kontratë të re Mauro Icardit klauzola e të cilit do të jetë 110 milionë euro Sulmuesi i Argjentinës, Mauro Icardi, e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri në Serie A dhe për …